نگین کامپیوتر

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ نگین کامپیوتر خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

حتما برای شماهم اتفاق افتاده است که گاهی برخی از اطلاعات شما در فلش مموری نمایش داده نمی شود اما این اطلاعات روی فلش شما حجمی را اشغال کرده اند در ابتدا ممکن است فکر کنید اطلاعات شما پاک شده ولی می توانید از روش زیر آن ها را بازیابی کنید 
طبق روش زیر عمل کنید
: 

پیش از هر کار باید یک ویروس‌یاب قدرتمند و به‌روز روی رایانه خود نصب کنید تا ویروس‌های احتمالی موجود روی رایانه را حذف کند، همچنین برخی محدودیت‌های اعمال شده روی سیستم‌عامل توسط ویروس‌ها را نیز غیرفعال کند. 
سپس پنجره ‌My Computer‌ را باز کنید و از منوی ‌Tools‌ گزینه ‌Folder options‌ را انتخاب کنید. 
در ویندوز 7 از منوی organizeگزینه ی folder and search option راانتخاب کنید
حال تب ‌View‌ را انتخاب کرده و گزینه ‌Show hidden files and folders‌ را فعال کنید. همچنین چک‌مارک کنار گزینه ‌Hide protected operating system files‌ را بردارید. 

با گذر از مرحله قبل و مراجعه به درایو حافظه فلش خواهید دید که فایل‌ها و پوشه‌های شما قابل مشاهده می‌شوند. حالا ‌باید پوشه‌ها و فایل‌های مورد نظر را برای همیشه به حالت اولیه بازگردانید تا به‌طور معمول نیز در سیستم‌عامل قابل مشاهده باشند. برای انجام این کار می‌توانید از نرم افزاری زیر استفاده کنید.

Anti Hidden - نرم افزار آشکار سازی فایل های مخفی به صورت گروهی


برچسب‌ها: ویندوز

[ یکشنبه بیست و نهم بهمن 1391 ] [ 12:45 ] [ مهندس مرضیه خاکشور ]

[ ]مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه